Danuta i Piotr – Jaworze

Wybór Wodzireja jest jedną z kluczowych decyzji, nadającą kształt i charakter weselnej zabawy. Bardzo nam zależało by była to właściwa osoba – Spontaniczna, o odpowiedniej prezencji oraz z gustownym poczuciu humoru.

O Sebastianie dowiedzieliśmy się z polecenia. Już po wstępnej rozmowie mieliśmy dobre przeczucia. Do swojego zadania podchodzi z pełnym profesjonalizmem, jednocześnie pozostając niezwykle elastycznym. Sebastian dał nam możliwość decyzji w każdym najdrobniejszym aspekcie planowania tego wieczoru. W dużej mierze zdecydowaliśmy się polegać na jego doświadczeniu i była to słuszna decyzja.

Seba doskonale wie co robi – ma świetne wyczucie i potrafi idealnie poprowadzić zabawę pod gości. Świetnie dobrana muzyka z szerokiego przekroju gatunkowego oraz kilka zaskakujących niespodzianek rozgrzały parkiet do czerwoności.
Po dzień dzisiejszy słyszymy od najbliższych jak wspaniała była to zabawa. Wiele osób uznało że było to najlepsze wesele na którym przyszło im się bawić (z nami włącznie 😉 ).

Sebastiana polecamy z całego serca i sami mamy nadzieję się jeszcze kiedyś bawić na prowadzonej przez niego imprezie.